Najlepsze naturalne gryzaki dla psów – niezastąpiona zabawa i sposób na zdrowe zęby!

Gryzaki naturalne dla psów to przysmak, który stanowi nie tylko sposobność do wspaniałej zabawy, ale również doskonale wpływa na higienę i zdrowie jamy ustnej pupila. Psy uwielbiają gryzaki naturalne, które nie tylko dostarczają im rozrywki, ale także pomagają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. W tym artykule dowiesz się, jakie są najlepsze naturalne gryzaki dla psa, na co zwrócić uwagę wybierając gryzak, jakie korzenie wykorzystuje się do ich produkcji, a także jakie są rodzaje gryzaków dostępnych na rynku.

Naturalne gryzaki dla psów – co to takiego?

Naturalne gryzaki dla psów to przysmak wykonany z naturalnych składników, takich jak korzenie wrzośca, kości czy skóry. Gryzak naturalny stanowi świetną zabawę dla psa, a jednocześnie pomaga w dbałości o zdrowie zębów i dziąseł. W ofercie Best-Dog znajdziesz naturalne gryzaki dla psa o różnych kształtach i rozmiarach, dopasowane do potrzeb każdej rasy i wielkości psa.

Naturalne gryzaki dla psa – dlaczego warto je podawać?

Gryzaki naturalne dla psów to idealne przysmaki dla czworonogów, które potrzebują czegoś, co zajmie je na dłużej. Gryzaki naturalne dla psa są nie tylko źródłem wspaniałej zabawy, ale także pomagają w utrzymaniu higieny jamy ustnej pupila. Gryzak dla psa stanowi doskonałe narzędzie do usuwania płytki bakteryjnej, która z czasem przekształca się w kamień nazębny. Regularne podawanie gryzaków naturalnych pomoże uniknąć takiego problemu, a także zadbają o zdrowie zębów i dziąseł psa.

Naturalne gryzaki dla psa – jakie korzenie wykorzystuje się do ich produkcji?

W produkcji naturalnych gryzaków dla psów wykorzystuje się między innymi korzenie wrzośca. To właśnie one stanowią bazę większości naturalnych gryzaków dla psów, ponieważ są one twardymi i trwałymi składnikami, które utrzymują się w jamie ustnej psa przez długi czas. Gryzaki naturalne z korzeni wrzośca to przysmak, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających czworonogów.

Gryzaki naturalne wspomagają zdrowie pupila

Niezależnie od rasy psa pupilowi gryzaki należy się jak psu kość. Naturalne gryzaki ułatwiają proces trawienia i pozwalają zachować zdrowe zęby psa oraz są niezbędnymi witaminami i minerałami dla organizmu psa. Odpowiednie gryzaki dla szczeniaka już nawet od 2-4 tygodnia. 

 

Sprawdź naturalne gryzaki – Best Dog | sklep dla psów

W zależności od rodzajów naturalnych gryzaków na naszej stronie posiadamy sporo kategorii. Nasi kupujący najczęściej polecają naturalny gryzak wieprzowy, wołowy oraz barani dla swoich psów. Gryzaki zawierają 8 niezbędnych minerałów – żelazo, cynk, selen, potas, fosfor, miedź, mangan, wapń, sód i magnez. Ponadto naturalne gryzaki są bogate w witaminę A i E, które wspierają wzrok i reprodukcję komórek. Sklep dla psów Best Dog ma w ofercie tylko gryzaki najlepszej jakości, które zostały wcześniej poddane naturalnemu procesowi suszenia.

 

naturalne gryzaki dla psa

Twój pies powinien gryźć gryzaki, nie twoje poduszki!

Nasze pupile posiadają naturalną potrzebę gryzienia, często gryzą i niszczą nasze rzeczy w mieszkaniu. Możesz zapobiec temu sprawiając prezent swojemu psu w formie gryzaka naturalnego jako przekąski długotrwałej i cieszyć się tym, że Twój pies zajmie się gryzakiem, a nie Twoimi meblami.